Sienas rekuperatora Eco-Fresh 07 komponentes:

 1. Āra aizsargreste. Pasargā sistēmu no mitruma, pat ļoti spēcīga lietus laikā. Sastāv no āra nojumītes un gaisa caurplūdes restītes.
 2. Izbīdāms gaisavads. Ļauj regulēt gaisavada garumu, attiecībā no sienas biezuma. Minimālais sienas biezums – 320mm.
 3. Nosūces ventilators. Aprīkots ar 5 ātrumiem slodzes regulēšanai no 30m3/h nakts režīmā, līdz 120m3/h dienas režīmā.
 4. Filtrs:
  Aktīvās ogles filtrs. Nodrošina tīru gaisu pat stipri piesārņotās zonās. Attīra gaisu no smakām, putekļiem, baktērijām, sodrēja, auto izplūdgāzēm u.c. Smailkais filtrs. Lieto ļoti putekļainās zonās.
 5. Siltummainis. Nodrošina ievērojamu siltuma zudumu samazinājumu ventilēšanas laikā.
 6. Gaisa jonizētājs – attīra gaisu ar negatīvi uzlādētiem joniem.Sildītājs 500W. Ekonomisks, paredzēts mainīgām darbībām. Nodrošina ieplūstošā gaisa temperatūru +23*C līmenī.
 7. Pieplūdes ventilators. Aprīkots ar 5 ātrumiem slodzes regulēšanai no 30m3/h
 8. Vadības bloks.
  1. Termiskais drošinātājs, kas pasargā sistēmu no pārkaršanas.
  2. Termostats, kontrolē sildītāju un nodrošina ieplūstošā gaisa temperatūru +23*C.
  3. Hidrostats, kas kontrolē mitruma līmeni, uzturot to zem 70%.
  4. Jonizētājs, kas piepilda gaisu ar negatīvajiem joniem. Atbrīvo gaisu no nepatīkamajiem aromātiem, iznīcina nelabvēlīgos mikroorganismus, pasargā no pelējuma rašanās.
 9. Dekoratīvā restīte. Aizņem minimālu iekštelpas platību. Dažādu krāsu izpildījums.

Tālvadības pults funkcijas (Fig. 1):

Start/Stop - iesēgt/izslēgt iekārtu.

AIR FLOW (gaisa apmaiņa)

Režīms ar atgriezenisku ventilāciju ar termiskās enerģijas atjaunošanu. Sistēma ieņem svaigu āra gaisu iekštelpā un atbrīvojas no piesārņotā iekštelpas gaisa. Tiek veikta siltuma atjaunošana – izejošā gaisa siltums tiek saglabāts. Siltais gaiss, kas tiek izvadīts caur siltummaini, atdod siltumu ienākošajam gaisam. Šis process nodrošina ievērojamu siltuma zudumu samazinājumu gada aukstajos periodos. Vasaras laikā šis process darbojas pretēji, karstais ienākošais gaiss tiek atdzesēts ar iekštelpu gaisu, kas ir vēsāks. Siltummainī tiek iegūta vairāk kā 90% siltuma reģenerācija.

AIR FLOW (gaisa pieplūdes režīms)

Sistēma nepārtraukti piegādā telpai svaigu ārgaisu.

AIR FLOW (gaisa izplūdes režīms)

Turot taustiņu 10sekundes, sistēma uzsāk darbību nosūces režīmā.

SLEEP (miega režīms)

Šajā režīmā, pie izslēgta telpas apgaismojuma, sistēma izslēdzas automātiski. Pie gaismas ieslēgšanas, sistēma, divu stundu laikā, darbosies iepriekšējā režīmā

STANDBY (darba gatavības režīms)

Šis režīms aptur sildītāju, ventilatoru un jonizētāju, atstājot sistēmu darba gatavībā. Hidrostats darbojas nepātraukti, uzturot mitruma līmeni līdz 70%. Ja mitruma līmenis pārsniedz 70%, ventilators un jonizētājs automātiski ieslēdzas un turpina savu darbību 10 minūtes pēc pieļaujamā mitruma līmeņa sasniegšanas.

FAN SPEED (ventilatora ātrums)

Iespēja iestatīt ventilatora darbību ar 5 ātrumu palīdzību, kur pirmais ātrums paredzēts nakts (klusajam) režīmam ar 30m3/h, un piektais ātrums - dienas režīmam līdz 120m3/h.


image